שיתוף הפעולה הפורה בין מומחית השיווק באופליין, אודליה אורבך, למומחה והאסטרטג באונליין, ניר זיגדון, הינו השילוב האידיאלי לבניית אסטרטגיה נכונה עבור בעלי עסקים שרוצים להרחיב את ערוצי השיווק שלהם ולהגיע ללקוחות קצה בכל רחבי העולם.

על היזמים

אודליה אורבך

בוגרת תואר שני במנהל עסקים התמחות במערכות מידע, הקריה האקדמית אונו. אשת שיווק ואסטרטגייה למעלה מעשרים שנה. בתפקידה האחרון במשביר לצרכן הייתה אחראית על מערך מנהלים אשר יישמו את האסטרטגיה בפועל, ניהלה את מועדון 365 וחתומה על מגוון מהלכים שיווקיים פורצי דרך.

ניר זיגדון

יזם, מומחה במסחר אלקטרוני וניהול חנויות בזירות המסחר המקוונות השונות, עם התמקצעות בזירת אמזון. מומחה בהכוונה וליווי חברות במעבר שלהן ממכירה לעסקים בלבד (B2B) למכירה ללקוחות קצה (C2B) על-גבי פלטפורמות המסחר האלקטרוני.

המשימה שלנו

eCommunity נוצרה על מנת לענות על הצורך של יצרנים ומשווקים רבים להרחיב את המכירות שלהם ולהגיע ללקוחות באופן בלתי מוגבל, בארץ ובעולם.
אמזון, איביי ופלטפורמות מסחר מקוונות אחרות מהוות ערוץ צמיחה מצויין לעסק שלך, אולם לעיתים יכולות להיות מסובכות, ולגזול זמן רב והתעסקות מתישה למי שלא בקיא בהן.

אנחנו כאן כדי לעשות לך סדר!

eCommunity מהווה פיתרון A-Z עבור כניסתך לערוץ המכירות המקוונות. אנחנו מנהלים עבור קהל לקוחותינו את כל הפעילות, מהקמת החנות, ליווי משפטי מבחינת האישורים הנדרשים עבור כל מדינה, מחקר שוק ומתחרים, כתיבת תוכן שיווקי והעלאת תמונות וגרפיקה, עד לשלב ההזמנה, משלוח, מלאים במחסני אמזון, מענה לפניות או תלונות של לקוחות ועוד.

יש לך כבר חנות באמזון?

אנו מספקים שירות ייחודי של בדיקת החנות שלך באמזון ומתן דו"ח המלצות – שירות Check Up.
בנוסף, ניהול קמפיינים ממומנים בתוך אמזון עבור החנות שלך, ע"י קנייני מדיה המתמחים בפלטפורמה.

מנהלי הלקוחות שלנו מתמחים בהקמת חנויות, ליווי ומכירה בפלטפורמות השונות: 

מה אומרים עלינו

Read More
ערוץ 13:
היכונו לביאת אמזון!
סיקור וראיון עם יזם איקומיוניטי, ניר זיגדון והמנכ"לית השותפה אודליה אורבך.
Read More
"המודל העסקי החדש של אמאזון" מתוך "צבע הכסף עם יאיר ויינרב" ראיון עם אודליה אורבך, מנג"לית ושותפה בחברת איקומיוניטי.
Read More
ידיעות אחרונות:
רוצים חנות באמזון? כך תעשו זאת נכון. ראיון מיוחד עם ניר זיגדון, מנכ"ל שותף ומייסד איקומיוניטי, סוכנות לאיקומרס בישראל.
Read More
דה מרקר:
הישראלים שיעזרו לכם להיכנס לאמזון ישראל: חברת אמזון העולמית העניקה את תו איכות השירות שלה, תו SPN, לחברת איקומיוניטי הישראלית.
Read More
גלובס:
בעלי חברת איקומיוניטי המתמחה בהקמת חנויות אונליין: "זו שעתם של העסקים הקטנים. יצרן קטן שאין לו סיכוי בחנות בקניון או במדף של שופרסל, יש לו פוטנציאל להתבלט באמזון"
John Doe
John Doe@username
Read More
כלכליסט
UPS נערכת לכניסת אמזון לישראל, בשיתוף פעולה בלעדי עם חברת איקומיוניטי.
Previous
Next