שיתוף הפעולה הפורה בין מומחית השיווק באופליין, אודליה אורבך, למומחה והאסטרטג באונליין, ניר זיגדון, הינו השילוב האידיאלי לבניית אסטרטגיה נכונה עבור בעלי עסקים שרוצים להרחיב את ערוצי השיווק שלהם ולהגיע ללקוחות קצה בכל רחבי העולם.

על היזמים

אודליה אורבך

בוגרת תואר שני במנהל עסקים התמחות במערכות מידע, הקריה האקדמית אונו. אשת שיווק ואסטרטגייה למעלה מעשרים שנה. בתפקידה האחרון במשביר לצרכן הייתה אחראית על מערך מנהלים אשר יישמו את האסטרטגיה בפועל, ניהלה את מועדון 365 וחתומה על מגוון מהלכים שיווקיים פורצי דרך.

ניר זיגדון

יזם, מומחה במסחר אלקטרוני וניהול חנויות בזירות המסחר המקוונות השונות, עם התמקצעות בזירת אמזון. מומחה בהכוונה וליווי חברות במעבר שלהן ממכירה לעסקים בלבד (B2B) למכירה ללקוחות קצה (C2B) על-גבי פלטפורמות המסחר האלקטרוני.

פתיחת חנות עלולה להיות מסובכת -

אמזון הינה ערוץ צמיחה מצויין לעסקים רבים,  אולם ההתנהלות מולה יכולה להיות מייגעת ודורשת הכרות עמוקה עם הפלטפורמה. גם לאחר התהליך המורכב של פתיחת החנות, יש לדעת כיצד לנהל אותה, איזה מוצרים כדאי למכור, לבצע מחקר מתחרים באופן שוטף וכן לנצל את היתרונות של פלטפורמה זו על-מנת להפיק ממנה רווחים בפועל.

אנחנו כאן כדי לעשות לך סדר!

אנחנו ננהל עבורך את כל הפעילות על-מנת שהחנות שלך באמזון תייצר מכירות: פתיחת החשבון, קבלת האישורים הנדרשים עבור כל זירה, מחקר שוק ומתחרים, כתיבת תוכן שיווקי שיבליט את המוצר שלך והתאמת תמונות וגרפיקה. אנו אחראים לכך שכל התהליך יעשה באופן מקצוע ע"י בדיקות יום-יומיות של החנות, שליטה על מלאים במחסני אמזון, מענה לפניות של לקוחות ועוד.

החנות שלך לא מספיק רווחית?

בעל חנות אך לא מרוצה מכמות המכירות? תן לנו לבדוק את החנות שלך באמזון כדי לברר למה. באמצעות שירות Check Up תוכל לקבל דו"ח מפורט של החנות שלך, היכן קיימות שגיאות וכיצד תוכל להשתפר על-מנת למקסם את המכירות באמזון. 

מנהלי הלקוחות שלנו מתמחים בהקמת חנויות, ליווי ומכירה, וידאגו למקסום המכירות שלך.

מה אומרים עלינו

Read More
ערוץ 13:
היכונו לביאת אמזון!
סיקור וראיון עם יזם איקומיוניטי, ניר זיגדון והמנכ"לית השותפה אודליה אורבך.
Read More
"המודל העסקי החדש של אמאזון" מתוך "צבע הכסף עם יאיר ויינרב" ראיון עם אודליה אורבך, מנג"לית ושותפה בחברת איקומיוניטי.
Read More
ידיעות אחרונות:
רוצים חנות באמזון? כך תעשו זאת נכון. ראיון מיוחד עם ניר זיגדון, מנכ"ל שותף ומייסד איקומיוניטי, סוכנות לאיקומרס בישראל.
Read More
דה מרקר:
הישראלים שיעזרו לכם להיכנס לאמזון ישראל: חברת אמזון העולמית העניקה את תו איכות השירות שלה, תו SPN, לחברת איקומיוניטי הישראלית.
Read More
גלובס:
בעלי חברת איקומיוניטי המתמחה בהקמת חנויות אונליין: "זו שעתם של העסקים הקטנים. יצרן קטן שאין לו סיכוי בחנות בקניון או במדף של שופרסל, יש לו פוטנציאל להתבלט באמזון"
John Doe
John Doe@username
Read More
כלכליסט
UPS נערכת לכניסת אמזון לישראל, בשיתוף פעולה בלעדי עם חברת איקומיוניטי.
Previous
Next